KDO JSME

Ahoj!

Jsme malá rodinná firma se zázemím v Praze a Roudnici nad Labem. V roce 2006 jsme vstoupili do světa tunelů a plugů s projektem TUNNELS.CZ. Loni však přišel čas posunout se dál. Po bohatých zkušenostech s různými materiály jsme dospěli k závěru, že by nebylo od věci rozšířit sortiment a Tvé uši obohatit o zakázkovou výrobu dřevěných plugů.

Všechno začíná u špalíčku dřeva. Každému produktu, který společně vyrobíme na základě Tvé objednávky, věnujeme maximum péče. Dřevo získáváme od prověřených dodavatelů z nejrůznějších koutů světa, kde těžba dřeva podléhá přísným legislativním normám a státní kontrole a probíhá velmi šetrným způsobem (často jen ve formě odřezávání kmenových výrůstků starých stromů, které kmen nepoškozuje). Některá dřeva (ořech, buk, dub) jsou přímo z naší zahrady.

 

Po zpracování základního tvaru v naší dílně je každý plug ručně obroušen několika smirkovými papíry a ošetřen řadou přírodních vosků a olejů, abychom prodloužili jeho životnost a abychom zajistili, že se Ti budou plugy dobře nosit.Všechny naše výrobky jsou ručně dělané u nás v dílně a my Ti je nabízíme z několika druhů jak českých, tak zahraničních dřev. Jsme schopní vyrobit plugy ve velikostech 10 - 70 mm, s motivem či bez a rádi Ti vyjdeme vstříc i s Tebou navrženým motivem.

Věříme, že budou Tvé uši s našimi plugy spokojené a my budeme rádi, pokud se nám ozveš - ať už s přáním, dotazem, či pochvalou.

PLUGY.CZ